Silesia Rebels Katowice mistrzami trzeciej edycji Fanbowl!

Ponad miesiąc wirtualnej rywalizacji za nami. Byliśmy świadkami wielu zwrotów akcji, walki do ostatnich minut, a także kilku kontrowersji. Na wirtualnych boiskach najlepsi okazali się kibice drużyny z Katowic, którzy doprowadzili ją do historycznego mistrzostwa.

Wszystko zaczęło się 13 stycznia, kiedy to zainaugurowaliśmy rywalizację prologiem pomiędzy Wombatami Warszawa a Warsaw Sirens. Syrenki wyszły zwycięsko z tego starcia i w turnieju głównym awansowały aż do drugiej rundy.

Z 32 zespołów do finału dostali się Silesia Rebels Katowice oraz Armia Poznań. Ci pierwsi na swojej drodze pokonywali: Armadę Szczecin, Warsaw Sirens, Lowlanders Białystok i Angels Toruń. Natomiast Armia rywalizowała z: Bydgoszcz Archers, Rzeszów Rockets, Olsztyn Lakers i Miners Wałbrzych. Trudniejszą przeprawę mieli zdecydowanie Rebels. Nie dość, że na swojej drodze rywalizowali z teoretycznie mocniejszymi rywalami, to jeszcze musieli mierzyć się z napływem głosów wątpliwego pochodzenia. W półfinale z Angels udało się wygrać, natomiast w finale fejkowe głosy pojawiły się po obu stronach. Mimo wszystko, więcej głosów pojawiło się na koncie ekipy z Katowic i to oni stali się zwycięzcami trzeciej edycji Fanbowl.

Łącznie podczas trwania turnieju oddaliście na swoje ulubione zespoły 31287 głosów! Bardzo dziękujemy!

Mamy nadzieję, że kolejna edycja Fanbowl nieco umiliła Wam czas w oczekiwaniu na start kolejnego sezonu ligowego. Rywalizacja na prawdziwe boiska przeniesie się już na początku kwietnia. Jeżeli nie chcecie przegapić żadnych informacji z futbolowego środowiska, to zachęcamy do śledzenia strony oraz fanpage Halftime.pl, a także słuchania podcastu Halftime Show.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie podczas turnieju. Z czwartą edycją Fanbowl wracamy po zakończeniu sezonu 2021.

Leave a comment