Na wirtualnym boisku zostali już tylko najlepsi!

Trzecia edycja Fanbowl wchodzi w decydującą fazę. Po czterech, zaciętych ćwierćfinałach przyszedł czas wyłonić dwie drużyny, które w najbliższą sobotę zmierzą się w wielkim finale. Wiemy już, że zwycięzcy poprzednich dwóch edycji nie powtórzą sukcesu.

Ćwierćfinałowa rywalizacja niekiedy trzymała nas w napięciu do ostatnich sekund. W spotkaniach Lowlanders Białystok vs. Silesia Rebels i Miners Wałbrzych vs. Wataha Zielona Góra wynik wyklarował się dopiero w ostatniej minucie wirtualnego meczu. Tradycyjnie mamy dla Was garść statystyk z minionej rywalizacji.

Łącznie w ćwierćfinałach oddaliście na swoje drużyny 5103 głosy. Wynik nieco mniejszy niż w poprzednich rundach, ale trzeba brać pod uwagę, że meczów było mniej i brała w nich udział mniejsza ilość zespołów.

Średnio wyniosła 1275 głosów na mecz.

Meczem z najlepszymi cyferkami może pochwalić się starcie Lowlanders Białystok vs. Silesia Rebels. Oddaliście w nim aż 1910 głosów!

Najsłabszym meczem okazała się rywalizacja Angels Toruń z Białymi Lwami Gdańsk. To spotkanie zanotowało wynik na poziomie 709 głosów.

Do końca turnieju pozostały zaledwie trzy spotkania. Plan gier i pary prezentują się następująco:
17.02 – Angels Toruń vs. Silesia Rebels
18.02 – Armia Poznań vs. Miners Wałbrzych

20.02 – Wielki Finał trzeciej edycji Fanbowl!

Leave a comment