Ostatnia prosta w drodze po mistrzostwo. Zapowiedź E-LFA CS GO week 4

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 rozpocznie się ostatnia kolejka zmagań futbolowych zespołów na mapach Counter Strike’a Global Offensive. Szanse na mistrzostwo ma aż 5 drużyn, więc rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco. To wszystko będziecie mogli zobaczyć na kanale Twitch Tarczyński Studio Live.

Ostatni tydzień zmagań to istny czas rozliczeń. Słabsze drużyny niewątpliwie na sam koniec będą chciały pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony, a czołowe ekipy w stawce zrobią wszystko, by zdobyć upragnione miejsce na podium, a może nawet wygrać cały turniej. Przypomnijmy – trzecia kolejka ułożyła się tak, że szanse na mistrzostwo ma jeszcze pięć zespołów: Grizzlies Gorzów Wlkp., Lowlanders Białystok, Kraków Kings, Wataha Zielona Góra, Rhinos Wyszków.

Rywalizacja na CSowych mapach zmusiła kluby do prowadzenia treningów w tego typu “dyscyplinie”, a także skłoniła do ciekawych akcji marketingowych i promocyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje inicjatywa Watahy Zielona Góra, której gracze zaoferowali się, że mogą zagrać z każdą chętną pięcioosobową drużyną w ramach treningu. Wystarczy zebrać paczkę znajomych, zgłosić się na fanpage drużyny i umówić się na mecz. Czy pomoże to Zielonogórzanom osiągnąć korzystny wynik w najbliższą niedzielę? Przekonamy się.

Jak co tydzień, organizatorzy zadbali o organizację treningów dla chętnych drużyn, które odbywały się pod czujnym okiem Szymona Kościelniaka oraz Vanessy Warmusz. Miejmy nadzieję, że nauka nie poszła na marne i drużyny zaprezentują nowe, ciekawe zagrania.

Drabinka ostatniej kolejki prezentuje się następująco:

Początek zmagań w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00

Leave a comment