Futbol amerykański w najpopularniejszych serwisach streamingowych – Amazon Prime Video

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Amazon Prime Video to serwis, który jest stosunkowo nowy na naszym rynku. Platforma wideo od znanego internetowego giganta zakupowego dość niespodziewanie weszła na nasz rynek i kusi widzów niską ceną (2,99 EUR przez pierwsze 6 miesięcy). W swojej ofercie ma już pokaźną bibliotekę filmów i seriali głównie z polskimi napisami. Prime ma w swojej ofercie tylko jeden futbolowy tytuł dostępny w naszym języku i jest to:

Wszystko albo nic

All or nothing to serial dokumentalny, który pokazuje realia futbolowych zespołów ze Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma obecnie trzy sezony i każdy z nich opowiada o innym zespole. W pierwszej kolejności przeniesiemy się do Arizony, by podejrzeć zmagania tamtejszych Cardinals. Drugi sezon pokaże nam realia tegorocznego przedstawiciela w Super Bowl – Los Angeles Rams, a w trzeciej serii zobaczymy sezon 2017 w wykonaniu ekipy z AT&T Stadium – Dallas Cowboys. Dla fanów NFL – bardzo ciekawa propozycja! Serial dostępny jest z polskimi napisami.

Twórcy All of Nothing stworzyli również osobny sezon, poświęcony akademickiej drużynie Michigan Wolverines.

https://youtu.be/uji8v2LEFOQ

[Aktualizacja 14.03.2020]

Dodano kolejne dwa sezony All or nothing – Carolina Panthers oraz Philadelphia Eagles

Friday Night Lights – Serial

W miasteczku Dilon (Texas) działają dwie drużyny futbolowe: Dillon Panthers i East Dillon. Akcja serialu skupia się wokół nich oraz ludzi, którzy je tworzą: trenerów, zawodników i ich najbliższych. Serial na podstawie książki i filmu pod tym samym tytułem.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a comment