Ruszają zapisy do kolejnej edycji NFL Academy

Oficjalna strona NFL podała informację, że rusza z kolejną edycją programu NFL Academy, która skierowana jest dla wybitnych, młodych atletów, chcących kształcić się pod okiem profesjonalistów.

W ubiegłorocznej edycji bardzo daleko zaszedł nasz rodak – Kacper Jaszewski.

Powoli przyzwyczajamy się do życia w nowej rzeczywistości i akceptujemy wszelkie panujące obostrzenia oraz zalecenia sanitarne. Nie inaczej jest w przypadku ligi NFL oraz wszelkich programów, które realizowane są dla zawodników oraz młodych talentów. Co prawda w bieżącym roku nie będziemy emocjonować się meczami drużyn w Londynie, ponieważ “London Games” zostały odwołane, lecz młodzi adepci i osoby chcące sprawdzić się z najlepszymi graczami w Europie, będą miały taką okazję. Wszystko za sprawą programu NFL Academy, do którego zapisy właśnie ruszyły!

Przystąpić do projektu może tak naprawdę każdy, lecz trzeba wykazać się umiejętnościami “na konkretnym poziomie” w wybranych przez organizatorów drillach. Dobrym dodatkiem będzie także solidna taśma z highlightami oraz dobrze prowadzone konto na Instagramie. W tym roku organizatorzy zdecydowali, że tryouty zostaną przeprowadzone w formie online, ze względu na panującą sytuację na świecie.

Co trzeba zrobić, by zgłosić się do programu?

Każdy zawodnik, który chciałby złożyć swoją aplikację, powinien nagrać oraz zmontować kilkunastosekundowy filmik, na którym pokazuje swoje umiejętności w czterech kategoriach:

  • SPEED
  • POWER
  • AGILITY
  • ATHLETICISM

Do każdej kategorii przypisane są odpowiednie ćwiczenia, które zasugerowali organizatorzy. Są to odpowiednio:

  • 40 yrd dash
  • Broad jump
  • 20 yrd shuttle run
  • Dowolna umiejętność pokazująca Twoją “atletyczność” Przykład – bieg przez płotki.

Nagramy i zmontowany filmik powinniście wrzucić na swojego Instagrama, oznaczyć konto @NFLAcademy oraz dodać do wpisu hashtag #JoinNFLAcademy. To tyle!

Wszystkie szczegóły, przykładowe filmiki z ćwiczeń oraz finalnie zmontowanego klipu znajdziecie pod tym adresem.

Termin publikowania zgłoszeń kończy się 19 lipca.

Jeśli czujecie się na siłach i chcielibyście pokazać światu swoje umiejętności, to niewątpliwie warto spróbować. To nic nie kosztuje, a możecie zyskać bardzo wiele. Podczas ubiegłorocznej edycji zawodnicy mogli odwiedzić nowy stadion Tottenhamu, na którym odbywały się testy sprawnościowe, a najlepsi uczestnicy programu zaproszeni zostali na Pro Bowl, gdzie uczestniczyli w Skills Showcase.

https://www.instagram.com/tv/B7_w8Lzphet/?utm_source=ig_embed

Leave a comment