Po raz czwarty przekonamy się, która drużyna ma najbardziej zaangażowanych fanów

Przed nami czwarta edycja wirtualnego turnieju futbolowych fanów. Zabawa rozpoczęta po sezonie 2018 na stałe wpisała się w kalendarz portalu Halftime.pl. Czeka nas sporo wirtualnych meczów i walka na głosy do ostatnich sekund. Fanbowl 2021 czas zacząć!

32 zespoły, 32 wirtualne mecze, 4 tygodnie zmagań, jeden mistrz. Fanbowl za sezon 2021 będzie już czwartą edycją organizowanego przez portal Halftime.pl plebiscytu kibiców, w którym wybierany jest mistrz z najbardziej zaangażowanymi fanami, którzy poprowadzą go do triumfu przez wszystkie fazy turnieju.

Od sezonu 2018 za każdym razem zmieniał się mistrz. Nikomu nie udało się obronić tytułu, ani zdobyć go dwa razy. W poprzednich sezonach wygrywali:

  • I edycja Fanbowl (2018) – Lowlanders Białystok
  • II edycja Fanbowl (2019) – Kraków Kings
  • III edycja Fanbowl (2020) – Silesia Rebels Katowice

Oficjalny start rywalizacji Fanbowl 2021 zaplanowano na 1 stycznia 2022 o godzinie 12:00 Kolejno przez 16 dni, codziennie będą pojawiać się nowe, wirtualne mecze na FACEBOOKOWYM FANPAGE Halftime.pl. Kibice głosują na swój zespół reakcjami ukazanymi na grafice z danym spotkaniem.

Losowanie par 1/16 odbyło się podczas specjalnego odcinka podcastu Halftime Show. Jeśli jeszcze nie słuchaliście, gorąco zachęcamy do nadrobienia.

Ubiegłoroczna edycja pokazała, że wirtualna walka może toczyć się do ostatnich sekund, a prowadzenie potrafi zmieniać się wielokrotnie. Było sporo emocji, a także sporo kontrowersji. Już na starcie zachęcamy do tego, by nie korzystać z pomocy botów oraz kupionych głosów.

Walczcie uczciwie i niech wygra lepszy!