Panthers Summer Fundamentals Camp – Ucz się od najlepszych!

Panthers Wrocław – mistrzowie Polski 2019 kolejny raz zapraszają zawodników z całego kraju na Summer Fundamentals Camp. Jest to świetna okazja dla nowych graczy (i nie tylko), by doszkolić się na swojej pozycji i poznać techniki pracy najlepszych graczy i trenerów w Polsce.

Wzorem poprzedniego roku, Pantery po raz kolejny zapraszają graczy z całego kraju na camp poświęcony podstawom i zbieraniu doświadczenia na swoich pozycjach. Jak wszyscy dobrze wiemy – bez solidnych podstaw i odpowiedniej techniki, futbolista nie odnajdzie się na boisku lub nie będzie wygrywał walki na swojej pozycji. Letni camp ma pomóc wszystkim zainteresowanym wyeliminować błędy, a także poprawić mobilność, technikę oraz boiskowy spryt. Nad wszystkim będzie czuwał doświadczony szkoleniowiec – Jakub Samel oraz inni trenerzy, których nazwiska poznamy w najbliższych dniach.

Gracze, którzy zdecydują się odwiedzić Wrocław 13 i 14 lipca, będą mieli okazję uczestniczyć w czterech sesjach treningowych na najlepszym futbolowym obiekcie w Polsce – Stadionie Olimpijskim oraz w dwóch pełnych sesjach wideo.

W campie mogą wziąć udział zawodnicy oraz zawodniczki! w wieku do 25 lat oraz trenerzy w roli shadow coacha. Koszty prezentują się następująco:
Do 30.06 – 230 zł
Do 10.07 – 250 zł
Shadow Coach – 150 zł

Każdy zawodnik biorący udział w campie otrzyma pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie, upominki usprawniające trening, wodę przez cały okres trwania campu oraz będzie mógł wziąć udział w integracyjnym grillu, który zorganizuje firma Tarczyński.

„W nauce przyjmuje się, że potrzeba przynajmniej 10 000 godzin dobrego treningu żeby osiągnąć poziom mistrzowski w danej dyscyplinie. Nie inaczej jest w futbolu amerykańskim, dlatego chcemy dać możliwość jak najmłodszym zawodnikom, żeby mogli osiągnąć jak najwięcej we wcześniejszych etapach swojej kariery. Fundamenty są najważniejszą częścią treningu. Najlepsze drużyny w Stanach Zjednoczonych poświęcają najwięcej czasu na podstawy, bo to do nich wracają zawodnicy w krytycznych sytuacjach meczu. Jeśli masz dobre nawyki wpojone podczas wielu godzin treningu, to w najważniejszych momentach spotkania nie musisz myśleć – tylko reagujesz. Będziemy sukcesywnie „odkrywać karty” na naszym Facebooku przedstawiając kolejnych trenerów. Mogę jedynie powiedzieć, że są to osoby z długoletnim i bogatym doświadczeniem futbolowym, którzy z pełnym zaangażowaniem pomogą każdemu zawodnikowi, niezależnie od jego poziomu wytrenowania, w poprawie jego umiejętności. Już wiadomo, że pozycją Linebackerów zajmie się jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce – Kamil Ruta, ja osobiście zajmę się linią ofensywną, pozostałe pozycje ogłosimy już wkrótce! Zawodnicy, którzy wezmą udział w campie przejdą przez 4 sesje treningowe pod okiem doświadczonych trenerów, którzy będą starali się poprawić i nauczyć ich prawidłowych nawyków boiskowych. Indywidualne podejście pozwoli na pomoc wszystkim zawodnikom niezależnie od ich doświadczenia na boisku. Poza sesjami boiskowymi odbędą się też dwie analizy video podczas których Trenerzy nauczą uczestników jak oglądać nagrania i skomentują ich błędy.” – Jakub Samel, Panthers Wrocław.

REJESTRACJA: http://bit.ly/SummerFundamentalsCamp
INFORMACJE: karolina@pantherswroclaw.com

Leave a comment