Zapowiedź trzeciego tygodnia PFLJ

Trzeci tydzień rozgrywek juniorskich zaserwuje nam mecze w Warszawie i Katowicach. Do gry wchodzą Eagles, którzy zdecydowanie będą chcieli namieszać w grupie północnej.

Warsaw Eagles vs. Angels Toruń
Sobota, 23 września
Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul Obrońców Tobruku 11, Warszawa
Kickoff 15:00

TRANSMISJA

Młode Orły dopiero w trzecim tygodniu rozgrywek juniorskich zainaugurują swój sezon. W poprzednim roku zajęli trzecie miejsce w grupie, wygrywając tylko jedno spotkanie, jednak talenty, jakie widzieliśmy w składzie Eagles Juniors już teraz podbijają boiska najwyższej klasy rozgrywkowej Polskiej Futbol Ligi. Na start sezonu dostają rywala, który od dobrych kilku lat jest w czołówce, jeśli chodzi o rozgrywki juniorskie, jednak w pierwszym spotkaniu Anioły musieli uznać wyższość ekipy z Białegostoku i to na własnym obiekcie. Oba zespoły z pewnością będą starały się wygrać to spotkanie. Niezależnie od końcowego wyniku, tegoroczna grupa północna PFLJ jest niezwykle ciekawa.

Silesia Rebels Katowice vs. Kraków Kings
Niedziela, 24 września
MOSiR Szopienice, ul. 11 listopada 16, Katowice
Kickoff 17:00

Niedzielne popołudnie w Katowicach to pojedynek juniorskich składów Rebels oraz Kings. Coś do udowodnienia mają szczególnie ci pierwsi, którzy przed tygodniem wysoko ulegli na własnym obiekcie wrocławskim Panterom. Czasu na regenerację i poprawę błędów nie było dużo, a już tydzień później do Katowic przyjeżdżają wciąż aktualni Mistrzowie Polski Juniorów, którzy w swoim pierwszym meczu zaprezentowali pokaz siły i wysoko pokonali na domowym boisku Tychy Falcons. Czy Rebelianci dadzą radę powalczyć z Królami? A może po raz kolejny zobaczymy zabójczo skutecznych Kings, którzy pewnym krokiem pójdą po pierwsze miejsce w grupie? Niedzielny wieczór na Szopienicach odpowie nam na te pytania.