Podsumowanie meczu

Mecz niewiadomych. Nowy klub po warszawskiej fuzji kontra drużyna po rozbiorach. Mimo wielu znaków zapytania po obu stronach tyski klub wygrał to spotkanie pewnie i w dobrym stylu. Pierwsza połowa zakończyła się 21 do 0 na korzyść Falcons. Sokoły pokazały naprawdę dobry i miły dla oka futbol, pozostają silną drużyną mimo zmian w kadrze zawodników. Będą liczyć się w walce o największe laury.

Wynik meczu nie był oczywiście taki, jakiego oczekiwaliśmy. Była to jednak cenna lekcja naszych błędów w starciu z falcons. Pracujemy teraz ciężko nad och poprawą. To był nasz pierwszy prawdziwy test jako nowej drużyny i jestem dumny z naszych zawodników, że nie poddali się po pierwszych niepowodzeniach i pokazali, że potrafią stawić opór. Teraz koncentrujemy się w 100% na meczu z Wilkami i na ciężkiej pracy by zwyciężyć przed nasza publicznością w meczu domowym – Matheus Dias, Head Coach

Z drugiej strony mamy nowopowstałych Mets. Warszawa zawsze kojarzyła mi się z bardzo ambitnymi ludźmi, fuzja miała na celu stworzenie czegoś wyjątkowego i chyba się to udało. Jednak nie można brać pod uwagę scenariusza win now, Mets potrzebują jeszcze dużo zgrania. Na tę chwilę daleko im do drużyn pokroju Falcons, Panthers czy Lowlanders. Pokazali ciekawy futbol, będą walczyć o playoffs.